Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, VAS, patinerad brons, GAB, Stockholm 1920/30-tal, höjd ca 6,5-13, diameter ca 8,5-21 cm
Bruksslitage, repor
517485
2018-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här