GAB Skål samt vas brons

GAB Skål samt vas brons
GAB Skål samt vas brons
GAB Skål samt vas brons
GAB Skål samt vas brons
GAB Skål samt vas brons
GAB Skål samt vas brons

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, VAS, patinerad brons, GAB, Stockholm 1920/30-tal, höjd ca 6,5-13, diameter ca 8,5-21 cm

Bruksslitage, repor

517485

2018-02-06