Sigurdúr Gustaffson, gungstol

Sigurdúr Gustaffson, gungstol
Sigurdúr Gustaffson, gungstol
Sigurdúr Gustaffson, gungstol
Sigurdúr Gustaffson, gungstol
Sigurdúr Gustaffson, gungstol
Sigurdúr Gustaffson, gungstol
Sigurdúr Gustaffson, gungstol
Sigurdúr Gustaffson, gungstol
Sigurdúr Gustaffson, gungstol
Sigurdúr Gustaffson, gungstol
Sigurdúr Gustaffson, gungstol
Sigurdúr Gustaffson, gungstol
Sigurdúr Gustaffson, gungstol
Sigurdúr Gustaffson, gungstol

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

11 000 SEK

SIGURDÚR GUSTAFSSON, "Rock ´N Roll", Källemo 1999, rostfritt stål, numrerad 17/99, sitthöd 42 cm höjd 69 cm

Smärre bruksslitage

517514

2018-02-02