Dirk Maes hans krets oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

DIRK MAES, hans krets (1700-tal): Jaktmotiv, olja på duk, ca 90x113 cm

Old Master-special

Retuscher, dubblerad

517515

2018-03-01