Stina Håfström oljemålning

Stina Håfström oljemålning
Stina Håfström oljemålning
Stina Håfström oljemålning
Stina Håfström oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

STINA HÅFSTRÖM (1915-2012) : Stilleben, signerad S. Håfström, olja på duk fäst på pannå, 25,5x34,5 cm

Kuntoraportti

517525

Päivämäärä:

2018-02-04