Stina Håfström oljemålning
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STINA HÅFSTRÖM (1915-2012) : Stilleben, signerad S. Håfström, olja på duk fäst på pannå, 25,5x34,5 cm
Kuntoraportti
517525
Päivämäärä:
2018-02-04