Stina Håfström oljemålning

Stina Håfström oljemålning
Stina Håfström oljemålning
Stina Håfström oljemålning
Stina Håfström oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

STINA HÅFSTRÖM (1915-2012) : Vårvinter, signerad och daterad S. Håfström -57, olja på duk fäst på pannå, 25x34 cm

517526

2018-02-04