Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
7 000 SEK
CAJSA HOLMSTRAND (född 1956): Utan titel, signerad och daterad a tergo 1981, olja på duk, ca 160x159 cm
fläckar, tryckmärken
517535
2018-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här