Lars Jonsson akvarell
Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
LARS JONSSON (född 1952): ´´Grå vinterjägare´´, signerad och daterad 13/2 -87, akvarell på papper, ca 42x56 cm
UTSTÄLLD
´´Fåglar och ljus´´ 2002-2003 Prins Eugens Waldemarsudde
´´Fåglar och ljus´´ 2003 Kulturcentrum Ronneby
517536
2018-02-03