Lars Jonsson akvarell

Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell
Lars Jonsson akvarell

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): ´´Grå vinterjägare´´, signerad och daterad 13/2 -87, akvarell på papper, ca 42x56 cm
UTSTÄLLD
´´Fåglar och ljus´´ 2002-2003 Prins Eugens Waldemarsudde
´´Fåglar och ljus´´ 2003 Kulturcentrum Ronneby

517536

2018-02-03