Oljemålning i Johan Laurents Jensens art

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DANSK SKOLA (1800-tal) i Johan Laurents Jensen maner, stilleben med rosor, olja på pannå, ca 36x47 cm

517564

2018-02-03