Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVIS, 13 dlr, empire, bestående av: 10 kaffekoppar med fat, kaffekanna, sockerskål med lock, mjölkanna, dekor av guld
Mjölkkanna med lagning, slitage, 2 kaffekoppar med nagg
517594
2018-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här