Servisdelar Frankrike empire

Servisdelar Frankrike empire
Servisdelar Frankrike empire
Servisdelar Frankrike empire
Servisdelar Frankrike empire
Servisdelar Frankrike empire
Servisdelar Frankrike empire
Servisdelar Frankrike empire
Servisdelar Frankrike empire
Servisdelar Frankrike empire
Servisdelar Frankrike empire

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVIS, 13 dlr, empire, bestående av: 10 kaffekoppar med fat, kaffekanna, sockerskål med lock, mjölkanna, dekor av guld

Mjölkkanna med lagning, slitage, 2 kaffekoppar med nagg

517594

2018-02-02