Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MYNT, silver, 2 Mark, Carl XI, 1694, diameter ca 29 mm, vikt 9,8 g
Med repor och slitage
517630
2018-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här