Mynt

Mynt
Mynt
Mynt
Mynt
Mynt
Mynt

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MYNT, silver, 2 Mark, Carl XI, 1694, diameter ca 29 mm, vikt 9,8 g

Med repor och slitage

517630

2018-02-05