Evy Låås akvarell

Evy Låås akvarell
Evy Låås akvarell
Evy Låås akvarell
Evy Låås akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVY LÅÅS (1923-1999): ´Liggande modell, signerad Låås -56, akvarell, ca 40x57 cm

517639

2018-02-03