Skrivbord med stol
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD MED STOL, kinesiserande stil, svartlackerat trä, åtta lådor med mässingshandtag, stol i rotting med bemålad dekor, ca 143x73, höjd 82, stolens sitthöjd ca 40 cm, 1900-tal
Smärre slitage, stol med skador i rotting, slitage
517654
2018-02-03