Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PHILIPPE DE ROUGEMONT, olja på duk, signerat och daterat 1941, porträtt av en dam, 81x72,5 cm
Duk är lite lös, smärre slitage
517680
2018-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här