Philippe de Rougemont oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIPPE DE ROUGEMONT, olja på duk, signerat och daterat 1941, porträtt av en dam, 81x72,5 cm

Duk är lite lös, smärre slitage

517680

2018-02-03