Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
JEAN DREYFUS-STERN (Frankrike, 1890-1980), "À Pinson", signerad Dreyfus-Stern 1926, olja på duk, ca 52x51,5 cm
Zustandsbeschreibung
517717
2018-02-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner