Barnsäng

Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng
Barnsäng

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNSÄNG, utdragbar, sent 1800/tidigt 1900-tal, vitmålad, höjd 80 cm, 58x67 cm

Bemålad vid senare tillfälle, bruksslitage

517723

2018-02-03