Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Siesta, signerad Grünewald, akvarell och blyerts, ca 22 x 28,5 cm
517731
2018-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här