Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RESEIKON, silver, Ryssland, Guds moder med de sju svärden, olja på duk, stämplad St. Petersburg 1806, probör Alexandr Yashinov, tillverkare JK?, ca 10,5x7,5 cm
Färgbortfall och bucklig
517736
2018-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här