Hängskåp kurbits

Hängskåp kurbits
Hängskåp kurbits
Hängskåp kurbits
Hängskåp kurbits
Hängskåp kurbits
Hängskåp kurbits

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGSKÅP, för hörn, 1900-talets andra hälft, imitationsmåleri med dekor av polykrom kurbits, höjd ca 60, 45x29 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador

517739

2018-02-04