Klubbat för:
2 200 SEK
2 500 SEK
JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Insjölandskap med hus och kor, signerad J Holmlund, olja på duk, ca 49x67 cm
Uppfodrad på pannå
517749
2018-02-04