Josefina Holmlund oljemålning

Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning
Josefina Holmlund oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Insjölandskap med hus och kor, signerad J Holmlund, olja på duk, ca 49x67 cm

Uppfodrad på pannå

517749

2018-02-04