Bill Flodin oljemålning

Bill Flodin oljemålning
Bill Flodin oljemålning
Bill Flodin oljemålning
Bill Flodin oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BILL FLODIN (1934-1976): Efter skogsbranden, signerad och daterad Bill Flodin -74, olja på pannå, ca 90x91 cm

517756

2018-02-04