Nordiska Kompaniet soffbord

Nordiska Kompaniet soffbord
Nordiska Kompaniet soffbord
Nordiska Kompaniet soffbord
Nordiska Kompaniet soffbord
Nordiska Kompaniet soffbord
Nordiska Kompaniet soffbord
Nordiska Kompaniet soffbord
Nordiska Kompaniet soffbord
Nordiska Kompaniet soffbord
Nordiska Kompaniet soffbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, soffbord, mahogny, 1940/50-tal, modellen formgiven 1946, skivan med vågad kant, utdragbart, brickmärkt med modellnr., höjd ca 53, 85x50 cm, total längd 133 cm

Slitage, ett stopp saknas

517770

2018-02-05