Väggpendyl Ny-Louis Seize
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VÄGGPENDYL, förgylld metall, 1900-talets början, Ny-Louis Seize, emaljerad urtavla, dekor av girland, maskaron samt krön med urna och pinjekotte, höjd ca 66 cm, pendel samt nyckel medföljer
517781
2018-02-05