Byrå Gustaviansk stil
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, 1800-tal, gustaviansk stil, intarsia med geometriska och florala motiv, beslag och lister i brons, skiva i sten, höjd ca 84 cm, 107x49 cm
Ålderspatinerad med äldre delar, ett beslag löst, fanerlagningar, två fothylsor saknas
517799
2018-02-04