Byrå Gustaviansk stil

Byrå Gustaviansk stil
Byrå Gustaviansk stil
Byrå Gustaviansk stil
Byrå Gustaviansk stil
Byrå Gustaviansk stil
Byrå Gustaviansk stil
Byrå Gustaviansk stil
Byrå Gustaviansk stil

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ, 1800-tal, gustaviansk stil, intarsia med geometriska och florala motiv, beslag och lister i brons, skiva i sten, höjd ca 84 cm, 107x49 cm

Ålderspatinerad med äldre delar, ett beslag löst, fanerlagningar, två fothylsor saknas

517799

2018-02-04