Maria Röhl barnporträtt

Maria Röhl barnporträtt
Maria Röhl barnporträtt
Maria Röhl barnporträtt
Maria Röhl barnporträtt
Maria Röhl barnporträtt
Maria Röhl barnporträtt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIA RÖHL (1801-1875): Barnporträtt, enligt påskrift a tergo föreställande Alfons vid 8 månaders ålder, signerad och daterad 28 mars 1849, blyertsteckning, ca 20x15 cm

Blekt, fläckar

517805

2018-02-06