Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARIA RÖHL (1801-1875): Barnporträtt, enligt påskrift a tergo föreställande Alfons vid 8 månaders ålder, signerad och daterad 28 mars 1849, blyertsteckning, ca 20x15 cm
Blekt, fläckar
517805
2018-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här