Inge Blomqvist oljemålning

Inge Blomqvist oljemålning
Inge Blomqvist oljemålning
Inge Blomqvist oljemålning
Inge Blomqvist oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INGE BLOMQVIST (1923-2010): Hus i sommargrönska, monogramsignerad IB och daterad 72, olja på duk, ca 57x70 cm

517814

2018-02-04