Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1800-talets slut, förgylld metall, dekor av bokhuvuden, höjd inkl skärm ca 57 cm

Omgjord från fotogenlampa

517842

2018-02-04