Fällbord rotfaner

Fällbord rotfaner
Fällbord rotfaner
Fällbord rotfaner
Fällbord rotfaner
Fällbord rotfaner
Fällbord rotfaner
Fällbord rotfaner
Fällbord rotfaner

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, delvis rotfaner, höjd ca 69, diameter 75 cm

Fanerskador

517844

2018-02-04