Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, 1800-talets slut, fanerad med mahogny, beslag i mässing, höjd 67 cm, pendel finns

Slitage, fanerbortfall, dekor knopp saknas, nyckel saknas

517845

2018-02-04