Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄLÅR, 2 st., furu, 1900-tal, märkta A.B Vin & Spritcentralen
Slitage
517857
2018-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här