Trälår

Trälår
Trälår
Trälår
Trälår
Trälår
Trälår

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄLÅR, 2 st., furu, 1900-tal, märkta A.B Vin & Spritcentralen

Slitage

517857

2018-02-04