Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GEORG EMIL LIBERT (1820-1908): Månsken, signerad och daterad München 1847, olja på duk, ca 27x36 cm
Med dedikation, dukskada, krakerlingar
517858
2018-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här