Georg Emil Libert oljemålning

Georg Emil Libert oljemålning
Georg Emil Libert oljemålning
Georg Emil Libert oljemålning
Georg Emil Libert oljemålning
Georg Emil Libert oljemålning
Georg Emil Libert oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GEORG EMIL LIBERT (1820-1908): Månsken, signerad och daterad München 1847, olja på duk, ca 27x36 cm

Med dedikation, dukskada, krakerlingar

517858

2018-02-05