Soffbord valnöt

Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, valnöt, 1940/50-tal, utdragbart, höjd ca 55, 110x60 cm, total längd 175 cm

Bruksslitage

517872

2018-02-05