Skål oxblodsglasyr

Skål oxblodsglasyr
Skål oxblodsglasyr
Skål oxblodsglasyr
Skål oxblodsglasyr
Skål oxblodsglasyr
Skål oxblodsglasyr
Skål oxblodsglasyr
Skål oxblodsglasyr

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKÅL, keramik, troligen Sverige, 1900-talets andra hälft, oxblodsglasyr, diameter ca 21 cm, höjd ca 10 cm

Smärre slitage

517894

2018-02-05