Glasservisdelar Kosta Odelberg Junior

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOSTA, selterglas 8 st, "Odelberg Junior", 1900-tal, slipad och graverad dekor av fasetter och romber samt förgylld dekor, höjd ca 9 cm

517906

2018-02-05