Korg Kina 1800-tal

Korg Kina 1800-tal
Korg Kina 1800-tal
Korg Kina 1800-tal
Korg Kina 1800-tal
Korg Kina 1800-tal
Korg Kina 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORG MED LOCK, rotting samt trä, Kina, 1800-tal, bemålad i svart, höjd ca 23, 46x30, höjd inkl. hänkel ca 42 cm

Lagningar, slitage

517921

2018-02-05