Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL med SPEGELBORD, Karl-Johan stil, lackerad mahogny med fanerad rot, spegelns mått 192x94 cm, bordets höjd 78 cm, 94x48 cm
Bruksslitage, ställvis nednött lack
517922
2018-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här