Spegel med spegelbord

Spegel med spegelbord
Spegel med spegelbord
Spegel med spegelbord
Spegel med spegelbord
Spegel med spegelbord
Spegel med spegelbord
Spegel med spegelbord
Spegel med spegelbord
Spegel med spegelbord
Spegel med spegelbord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL med SPEGELBORD, Karl-Johan stil, lackerad mahogny med fanerad rot, spegelns mått 192x94 cm, bordets höjd 78 cm, 94x48 cm

Bruksslitage, ställvis nednött lack

517922

2018-02-07