Samovar

Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMOVAR, saltglaserad stengods, Numa Peterson, Stockholm, 1800-talets andra hälft, höjd ca 40 cm

Lock med invändigt nagg, bruksslitage

517938

2018-02-05