Brasställ 1800-tal

Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal
Brasställ 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

BRASSTÄLL, 1800-tal, brons/mässing, längd ca 102 cm

Skador, delar saknas

517942

2018-02-05