Trattgramofon 1900-talets början

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRATTGRAMOFON, 1900-talets början, plåttratt, trälåda med beslag ,nålfäste märkt Parlophon

Slitage och färgbortfall

517950

2018-02-05