Bruno Hoppe oljemålning

Bruno Hoppe oljemålning
Bruno Hoppe oljemålning
Bruno Hoppe oljemålning
Bruno Hoppe oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUNO HOPPE (1859-1937): Porträtt av Oscar I, kopia efter Gertfner, bär påskrift a tergo, olja på duk, 81x66 cm

Proveniens: Frötuna gård, Oscar Bernadotte

517956

2018-02-06