Monterskåp Frankrike

Monterskåp Frankrike
Monterskåp Frankrike
Monterskåp Frankrike
Monterskåp Frankrike
Monterskåp Frankrike
Monterskåp Frankrike
Monterskåp Frankrike
Monterskåp Frankrike
Monterskåp Frankrike
Monterskåp Frankrike
Monterskåp Frankrike
Monterskåp Frankrike

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MONTERSKÅP, Frankrike, oktagonalt, invändig belysning, hyllplan med snurrfunktion, på hjul, etikettmärkt Bijouterie Leconte, höjd ca 180, 53x53 cm

Funktionstestad, brukslitage, smärre ytskador, nyckel saknas, ej låst

517958

2018-02-06