Monterskåp Frankrike
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MONTERSKÅP, Frankrike, oktagonalt, invändig belysning, hyllplan med snurrfunktion, på hjul, etikettmärkt Bijouterie Leconte, höjd ca 180, 53x53 cm
Funktionstestad, brukslitage, smärre ytskador, nyckel saknas, ej låst
517958
2018-02-06