Spegel Claës Hultberg Stockholm

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, Claës Hultberg Stockholm, 1900-tal, förgylld träskulpterad dekor, 103x46,5 cm

517971

2018-02-06