Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PER GUMMESSON (1858-1928): "Parti av borgmästaregården", Skanör, signerad och daterad P Gummesson 1911, olja på duk, ca 43x57 cm
UTSTÄLLD: Malmö Museum 1911
517981
2018-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här