Per Gummeson oljemålning

Per Gummeson oljemålning
Per Gummeson oljemålning
Per Gummeson oljemålning
Per Gummeson oljemålning
Per Gummeson oljemålning
Per Gummeson oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER GUMMESSON (1858-1928): "Parti av borgmästaregården", Skanör, signerad och daterad P Gummesson 1911, olja på duk, ca 43x57 cm
UTSTÄLLD: Malmö Museum 1911

517981

2018-02-06