Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
16 000 SEK
GUNNAR TORHAMN (1894-1965): Odalisk, signerad och daterad Torhamn - 26 (inristad signatur), olja på duk, ca 32x40 cm, även målning på baksidan
torrspricka
517990
2018-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här