Dux Playboy modulsoffa
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
DUX, "Playboy", modulsoffa, 1970-tal, 5 sektioner, textilklädsel med mönster av påfåglar, sittplymåer med fjädring, sitthöjd ca 37 cm, höjd ca 64 cm, längd ca 190+2x130+2x150 cm
Smärre bruksslitage
518006
2018-02-06